1. Põranda- ja seinaelemendid 

Koostame erineva kuju ja raskusastmega armatuurrauast karkasse, mis ei vaja raketisse asetamisel lisatöid ja lõppviimistlust. Saame detailidele lisada enamuse taridetaile ja vajadusel ka tõsteaasad ja seinakingad. Standardolukorras saame toota detaile laiusega 3,5 m ja pikkusega kuni 12 m 

 

2. Postid, riivid, talad 

Valmistame postikarkasse nii konsoolidega kui ka ilma. Valmis armeeringuid valmistame nii betoontoodete tehastele kui ka tsiviilehituse otstarbeks. Vajadusel lisame taridetailid , tõsteaasad ja postikingad. Valmis armeeringuid saab vormidesse asetada ilma lisatöödeta, mis kiirendab oluliselt betoonelementide valmimise kiirust. Hetkel saame valmistada standardlahendusena kuni 15 m karkasse, eritellimusel kuni 20 m. 

 

3. Erivõrgud 

Toodame erivõrke materjalist Ø-8 kuni Ø-20. Saame toota armatuurvõrke kuni 3,5 m x 12 m. Võrgud võivad olla nii astmete kui ka avadega. Hinna kujundab ainult lõppkaal. Suurimateks tellijateks on täna betoonpõrandate valmistajad, kellele valmistame võrke vastavalt ruumide mõõtmetele. Suuremate ruumide puhul teeme kliendile paigaldusjoonised ja kõik võrgud valmistatakse nõuetekohaste ülekatetega. Kliendil on vaja ainult võrgud etteantud järjekorras paigaldada ja omavahel siduda. 

 

4. Painutatud detailid 

Vääname armatuurrauast detaile vahemikus Ø-8 kuni Ø-32. Väänamisel kasutame ainult B500B armatuurrauda. Eritellimusel võimalik tellida ka B500A ja B500C materjalist detaile. Töid teostame täisautomaatsete uute Itaalia päritolu tööpinkidega. 

 

5. Sirge armatuurraud 

Meie ettevõttest saab tellida mõõtu lõigatud sirget armatuurterast. Maksma peab reaalse kaalu alusel. Jääkide eest tasu maksma ei pea. 

 

6. Ehitusprojektid 

Valmistame vastavalt projekti kogumahule vastavalt spetsifikatsioonile nii väänatuid, sirgeid kui ka valmis armeeringuid. Sellega ei kaasne tellijale objektil jääke ja projekti maksumus on kogu ehitusperioodiks fikseeritud.